2019 Totaal

Doc Title

MAN, 2KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Tim JeeningaDe Knipe9:04
2Tieme HuijsmanLangezwaag9:48
3Jitze SietzemaLangezwaag10:03
4Hylke TassebajofJonkerslan10:08
5Sierd NoppertSint Johannesga13:07
VROUW, 2KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne PultrumLuxwoude8:26
2Sabine IJlemaWytgaard10:07
3Jenna SietzemaLangezwaag10:07
4Amara TiggelmanLangezwaag11:51
5Ankie SietzemaLangezwaag11:53
6Jinte de BoerLangezwaag12:01
7Rianne IjlemaWytgaard12:13
MSEN, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sietse BosmaLippenhuizen19:09
2Cornelis ZijlstraFraneker20:06
3Selmar PiggeJirnsum21:00
4Thomas SmemanHaulerwijk21:11
5Jorne HijlkemaLangezwaag21:14
6Bea de LeeuwHeerenveen21:20
7Jurrit de VriesGorredijk21:52
8Timo WeverLangezwaag24:32
9Elze LooyGorredijk24:44
10Thomas VisserLippenhuizen24:45
11andreas witvoetgorredijk26:15
12Eric PoolWijnjewoude27:43
13yannick wiersmaoppenhuzen27:50
14Thomas KloostermanLangezwaag27:55
15Jelco van der TuinLangezwaag27:55
16Luca FidalgoLangezwaag28:04
17Jurre SteengaGorredijk28:47
18Kryn van SchuttershoefBakkeveen28:50
19Jens SwieringaGorredijk29:44
20Lennert van SchuttershoefBakkeveen30:16
21Sietse JonkerJubbega37:48
M40, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1bert AusmaMarum20:07
2frank visseroppenhuizen23:15
3Jan oordLangezwaag24:39
4Remco v.d. WeideDe Knipe26:19
5Tjeerd BruinsmaTijnje27:01
6klaas sijbrandahommerts28:55
7Jan Willem KooijLeeuwarden30:19
8Erik SwieringaGorredijk32:57
M50, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jappie DollerFriesland19:25
2Lammert van der MeijFriesland21:39
3Robin RispensGorredijk25:06
4Joost ZijlstraFriesland26:43
5Harm ZijlstraWolvega26:56
6Sjef DamhuisSteenwijkerwold27:55
7Timo van BuitenGorredijk35:09
8Henk BosLangezwaag36:05
9ludo rinzemaheerenveen51:40
M60, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter van der BijFriesland23:25
2Dikkie v.d. WerfFriesland27:51
3Jack van RozenOosterwolde27:55
4rein brouwerheeg29:27
5Piet KerstholtFriesland31:56
6Femme de BruinFriesland34:30
7Lubbert KloostermanDe Westereen34:34
8Arie SmedingaFriesland37:47
9Meindert RoosjenFriesland39:00
10Klaas DuitsFriesland43:44
11Herman HoekstraFriesland43:44
VSEN, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ilona HoeksmaHeerenveen22:11
2Fera de VriesHeerenveen22:37
3Nynke de JongTzum22:42
4evelien sikkemagorredijk23:24
5Esmay de JongeLeeuwarden25:40
6Jolanda SmedingaDe Knipe26:52
7Trienke MoesAppelscha27:24
8Sia PasveerOosterwolde27:29
9Anke van MiltenburgArnhem28:32
10Willemijn van SchuttershoefBakkeveen28:35
11Sophie VallingaScherpenzeel29:19
12Nathalie WubsHeerenveen29:24
13femme kooistramunnekeburen29:33
14janine staalsmidspanga29:49
15Feinette BrouwerGorredijk29:58
16lisanne de jongdrachten30:39
17marlous de jonggroningen32:14
18Nynke BoersmaGorredijk32:42
19maaike stoelwinderjubbega32:49
20Eike SwieringaGorredijk32:57
21Manon de HaanElburg33:30
22Nicole SiemsOudehaske33:54
23Sietske BlokLangezwaag33:58
24Wendy BosLangezwaag34:48
25Milou van AmerongenGroningen36:15
26henriette HaanstraLuxwoude38:10
27Fenna de JongWolvega38:10
28Jackelien BosLangezwaag40:45
V35, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Margreet AusmaMarum25:40
2Geeske Hibma-TassebajofJonkerslan27:55
3helen de langeidskenhuizen27:55
4Naraysca CeciliaDrachten30:33
5Hester ZwanenburgGorredijk32:57
6Marije van der VeenGorredijk34:19
7Manon HeidaHeerenveen37:31
V45, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Anita v.d. WalFriesland24:54
2Elsbeth RispensGorredijk25:06
3Lize TalsmaTijnje28:08
4karin sijbrandshommerts28:25
5Jose BerendsAkkrum32:46
6Agnes VisserDe Knipe33:25
7Liesbeth WijtsmaWytgaard33:31
8Hinke OostFriesland33:39
9Meriam ReusinkFriesland34:18
10Gonnie de WagtGorredijk34:58
11Marginet van BuitenGorredjk35:09
12Jelly BoersmaMildam37:31
13Fetsje JonkerJubbega37:48
14Sonja FokkensIjlst38:41
V55, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Ella van en BergOosterwolde30:15
2Minke OordFriesland30:29
3geertje ZijlstraLeeuwarden33:43
4Anja JongsmaOudehorne34:11
5henrike huetinkheeg37:12
6dinie bronkhorstlangezwaag37:32
7Pietsje van der SpoelLangezwaag38:09
MSEN, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1marten jan ernstFriesland35:26
2Ynte Lemstralemmer36:31
3Rene SchaapLemmer36:31
4Stefan de NekkerNoordwolde36:51
5Marco MassinkHaren37:46
6Jetze ReijengaGorredijk38:12
7Kevin de KroonGorredijk40:47
8Henk VeenstraGorredijk40:57
9Jan Julius BuwaldaHeerenveen42:44
10Hylke VlietstraTijnje43:45
11Anotes FaberBeilen44:44
12Niels de VriesLangezwaag45:46
13Jasper RemseHeerenveen46:54
14Eelke BoumaDrachten48:09
15Rene WubsHallum48:17
16Erik BakkerGroningen48:19
17Schette DirksmaWolvega48:29
18Durk WalstraHeerenveen49:59
19Leroy de JagerLangezwaag51:40
20paul toenheerenveen51:49
21Wesley LammeringBarendrecht52:44
22Hielke JonkerJubbega53:48
23Sjoerd WoudaGorredijk54:24
M40, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Edwin EijgelaarSint Johannesga38:20
2Albert MusscheNieuwleusen40:05
3Hendrik HooglandFriesland42:16
4richard touberFriesland42:38
5Jan Douwe ZuidemaDamwoude42:46
6Henk SijbrandaUreterp43:36
7klaas conradiesneek43:46
8peter overwijkboelenslaan43:52
9Hielke KootstraSteenwijkerwold44:58
10Sjouke VenemaFriesland46:00
11Klaas Oeds HuismanLangezwaag47:05
12Paul PultrumLuxwoude48:34
13Herman RotteveelGorredijk50:50
14Johan HoogeveenBoornbergum50:50
15Roelof StokerHeerenveen51:49
16Jan de JongeGersloot52:29
17Gerrit van der PollKollum53:30
18Gijs CelieOranjewoud58:22
19Farns Roelof Ketting OlivierRotsterhaule58:34
20Tjibbe BosRotsterhaule58:34
21Chris VrugginkBuitenpost59:49
22Kobus JonkerJubbega1:00:23
23Bart BoddeWinsum1:00:56
M50, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Henri VeldmanBontebok37:20
2Albert van der ZielFriesland40:34
3Douwe WiersmaNij Beets43:01
4Bart van de LeijGorredijk44:31
5Domien MulderFriesland49:07
6Rinze van den BrugGorredijk49:34
7wieger van keulenFriesland50:58
8jan postnieuwehorne51:55
9Peter BoersenLeeuwarden53:37
10Giereerd DonkerTjalleberd54:00
11Bertus JaarsmaHeerenveen55:44
12Egbert GeertsmaGroningen57:28
13Sietse SietsmaHeerenveen58:41
14Gerke VeenstraDamwoude59:12
15Aize DijksmaLangezwaag59:23
16Cees VisserSneek1:00:52
17Johan ZijlstraLeeuwarden1:02:04
18thys de jonglippenhuizen1:04:42
19Theo RuniaFriesland1:05:41
20bouke kristheerenveen1:07:41
21piety bleekergorredijk1:12:38
M60, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Cor van SluisFriesland49:05
2pieter van dijklangezwaag49:22
3Henk de VriesTerwispel50:00
4jacob DijkstraFriesland51:24
5jan smitFriesland51:40
6Sake LageveenHaulerwijk51:49
7arie blokkerwieringerwerf51:49
8Tjeerd JongsmaOranjewoud52:37
9Keimpe JagerFriesland53:37
10Tjalling TjalsmaDrachten53:48
11jeen BruinsmaKatlijk53:57
12Bram van VeenNoordwolde54:28
13Otto de BoerFriesland56:04
14Willem ReitsmaFriesland56:06
15Johan ZwerverFriesland56:21
16Theewis de JongJoukeslan56:38
17piet blankerthaarlem57:44
18Djurre Johannes van der SchaafFriesland58:32
19Rense ZwerverLeeuwarden59:18
20Jan MiedemaFriesland1:00:09
21Jaap WitFriesland1:00:27
22Jan PanhuisFriesland1:03:16
23rinze kootstraFriesland1:03:16
24Harm PostmaFriesland1:03:16
25Wijbrand de GrootFriesland1:03:16
26leo van herksenFriesland1:09:23
27Edsel SambroFriesland1:14:50
28Reinder SinnemaFriesland1:21:52
29jippe bokmaFriesland1:21:52
VSEN, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sandra SikkemaDrachten40:39
2Marrit MulderLeeuwarden44:33
3Esmee HoogendoornLuinjeberd50:47
4Sytske LageveenGorredijk51:08
5Riemke TolsmaNij Beets51:24
6marleen spaantolbert52:50
7pieter de jongheerenveen53:18
8rinske jonkerhemrik53:18
9Susanne de LeeuwHeerenveen53:52
10Anneke RispensHeerenveen56:44
11Jessica PrinsenWolvega56:54
12Ytje HoltropJoure1:21:52
V35, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Erika BroekemaGroningen44:31
2Marinka PultrumLuxwoude46:53
3Saskia WitteveenWolvega49:18
4Tineke van der MeerHeerenveen49:26
5wytske valkemajoure53:52
6Harmke van der MerkDe Blesse55:59
7Carla LukkesWolvega56:54
8Jildau SideriusOppenhuizen57:06
9Christel de VriesOudeschoot57:06
10Janet BorgerDrogeham58:40
11Nynke VeldmanAkkrum58:52
12Marijke StokerHeerenveen59:51
13Annemieke HuiskampNijehaske1:00:48
14Rolanda WestraLeeuwarden1:00:51
15Thiara BouwmeesterSneek1:02:08
16Jane CookeMarum1:04:07
17Jurrien BodewesSneek1:05:46
18Margriet BalkSneek1:13:37
V45, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sonja van den BergNoordwijk51:32
2Tineke Heidagersloot52:29
3Bianca KoppersWolvega54:28
4Mariska BakkerGroningen54:39
5Ria LeeverinkFriesland54:47
6Joan HiddingaWolvega57:48
7Karin de VriesHeerenveen58:41
8Alida HaaijerLangezwaag59:23
9Thea NoordDrachten59:49
10Annet ReitsmaDrachten1:01:58
11irene van elterenleeuwarden1:02:06
12lida van slootenFriesland1:05:43
13grietje stokerFriesland1:08:09
14Edith SlagerWolvega1:08:14
15Sandra WeverLangezwaag1:12:38
V55, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Janet WerkemaSneek47:42
2Gerrie van der MeerHeerenveen51:14
3Tiny de JongWolvega53:45
4sippie roukemarotstergaast54:18
5Tineke de GrootDokkum56:04
6Adri SluisFriesland58:34
7lyda steenbergenhaarlem58:55
8Ybeltsje LemstraLemmer58:57
9Lidwien BroeninkJoure1:00:09
10Inge KoolsFriesland1:00:36
11Corinna SchmidtBerlijn1:01:12
12Tineke DijkstraFriesland1:03:42
13tineke kleide knipe1:04:01
14Lies de VriesBroek1:21:52
15Sietske van der BijFriesland1:21:52
MSEN, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1jan sytze jonkerhemrik56:40
2Kasper BisschopStaphorst58:22
3Folkert VisserFriesland1:02:33
4Anne OenemaDe Blesse1:06:45
5Brendon DafoeUtrecht1:08:29
6Michiel HornstraLuxwoude1:09:11
7henk popkenappelscha1:17:51
8mario jansmaoenkerk1:20:58
9Daniel HooghiemstraTijnje1:26:32
10yoriek smitdrachten1:29:42
11Bart de JongHeerenveen1:35:13
M40, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Benjamin KokJistrum1:00:38
2Carlos FidalgoLangezwaag1:08:11
3Hendrik HoekstraFriesland1:10:59
4Catrinus VroomHijum1:11:28
5Menno BakkerFraneker1:12:00
6Joop van GinkelBroeksterwoude1:18:02
7willem hofmanwinsum(gr)1:19:18
8Harous BrouwerHeerenveen1:24:51
9Feitze van der HoekHeerenveen1:25:05
10Fokke RosierOudehaske1:30:10
11Fedde BeijertUreterp1:32:45
12jurjen smitgoengahuizen1:34:49
M50, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Adriaan HuismanAppelscha1:05:23
2Klaas KroeseFriesland1:05:40
3kosta poltavetsde knipe1:06:58
4Theo GroenendijkRavenswoud1:07:31
5Henk RuiterSneek1:12:34
6Rudy TelkampHoogezand1:17:04
7klaas jan wiersmaoppenhuizen1:17:27
8klaas hoekstraheerenveen1:18:12
9Willem de KlerkBolsward1:21:41
10george de rooFriesland1:22:07
11Frits FeddemaFriesland1:22:37
12Wiebe de VriesAppelscha1:25:01
13Jan PostSmilde1:25:01
14Edgar BakkerGroningen1:27:23
15Sjack JansmaSneek1:29:42
16alfred knobbeFriesland1:29:59
17Gert BrusseeNunspeet1:31:08
18stienstralemmer1:32:49
19Marc van GelderFriesland1:52:43
M60, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Karel EdensGroningen1:09:17
2Jan UiterwijkMildam1:16:30
3Johan van NoordenbrugJubbega1:19:02
4Eddy DanesMeppel1:20:24
5Hans de WeerdFriesland1:24:41
6Harm de BoerHeerenveen1:24:52
7jaap dijkstraFriesland1:24:58
8anne miedemaFriesland1:25:21
9Henk KooistraLelystad1:29:05
10Hans NagtegaalFriesland1:29:45
11Mink v.d. WegFriesland1:31:29
12Lieuwe DijkstraAppelscha1:31:43
13Geert van der VeenFriesland1:32:45
14wim saaltinkgroningen1:32:55
15klaas peereboomheerenveen1:34:27
16Wietze JonkerLuxwoude1:37:15
17Gerard HoubeinFraneker1:52:57
VSEN, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Iris JolinkUtrecht1:08:29
2Sanne MoorenGroningen1:28:52
V35, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Winanda DijkstraDrachten1:29:47
2ria kammingabontebk1:32:49
3Lies ter BeekBeetsterzwaag1:33:25
V45, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wytske KokJoure1:25:42
2Roelie PlantingaHeerenveen1:31:58
3sjoukje de gleegauw1:36:36
V55, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Wilma van GalenWolvega1:19:45
2Tjitske Kooistra-WesterhofLelystad1:29:05
3Kiki BoomgaardDe Knipe1:32:40
4Inge HelderDe Knipe1:35:15
5Jeanette SchramWolvega1:37:44
6Anke PetersonFriesland2:01:50
MSEN, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Riekele KobesFriesland1:13:41
2jasper van olstdrachten1:28:16
3Engbert van der WeideJirnsum1:28:41
4erik wubsheerenveen1:33:28
5Erez LaskerHeerenveen1:38:17
6Martijn ottenHeerenveen1:49:30
7Bart SternsdorffHeerenveen1:49:39
8Luis BakkerLeeuwarden1:52:29
9Julian ZweertsHeerenveen1:54:26
10Reinder TelFriesland1:58:28
11Timo SchraaSint Annaparochie1:58:37
M40, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Richard StelGroningen1:21:51
2Mark HuismanZuidlaren1:23:07
3Hans HiemstraHaarkema1:27:51
4jaap vinkFriesland1:27:52
5Hayco van der VeldeHeerenveen1:29:56
6Henk PiekDrachten1:29:58
7Eddie van der TuinLangezwaag1:32:18
8Karim PastoorLangezwaag1:34:09
9Martijn van BredenGorredijk1:35:52
10Luuk KruizingaAduard1:36:06
11Wouter den DekkerHeerenveen1:36:22
12Jasper Sierdsma1:40:00
13Lieuwe van den BergRoden1:43:04
14Henk DepenbrockZuidhorn1:43:44
15Ferdinand SterkenburchOldeholtpade1:46:18
16henk veenstraFriesland1:48:19
17Nelis TangLangezwaag1:49:16
18marnix van de brinkgroningen1:52:43
19Martin NoppertSt. Johannesga1:53:11
20Remco PuisterOranjewoud1:56:30
M50, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sieds WiersmaFriesland1:25:03
2Arie van der SteenBontebok1:37:17
3Daan van der GeestFriesland1:37:28
4Willem BiemoltFriesland1:38:54
5Jelle MiedemaWillemsoord1:41:00
6Rudy MiedemaHeerenveen1:49:20
7Bas de BestSneek1:52:18
8Peter ReitsmaBolsward1:52:18
9johan beintemaFriesland1:52:32
10Stoffer HavingaThesinge1:53:56
11John HurkensCuyk1:57:50
12Bouke FennemaFriesland2:02:36
M60, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Chris DraijerFriesland1:34:54
2Lammert WoltersFriesland1:43:41
3piet streefkerkFriesland1:44:27
4Rienk de VriesFriesland1:45:14
5Murk postmaOudehaske1:45:51
6Andries TolmanFriesland1:46:23
7Ed VeldermanFriesland1:46:59
8Tjeerd VisserFriesland1:47:49
9Benny BijlsmaFriesland1:52:32
10Duco ZijlstraFriesland1:53:04
11yde haarsmaFriesland1:53:16
12Karst AnemaFriesland2:05:37
13Marcel BoelGersloot2:07:04
14Pieter CremerFriesland2:10:56
15Evert SchutFriesland2:10:56
VSEN, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Eline KellyEesveen1:28:13
2vera souverijnnijverdal1:32:35
3Anne ZagtZwolle1:39:20
4Lisette ten WoldePeperga1:48:14
5Jolien BandstraSint Annaparochie1:58:37
6liset bosmaoenstjerk2:05:40
V35, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Sanne HeidingaLeeuwarden1:32:36
2Mariska BoekOranjewoud1:35:55
3Jolanda WilkensSpanga1:37:59
4Miranda VinkWinsum1:52:43
V45, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1esther zaagmansmakkinga2:14:10
V55, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Inge van SchaickFriesland1:45:51
2Annechien van der VeenFriesland1:57:09

2019 Langezwaag

Doc Title

MAN, 2KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
2Tieme HuijsmanLangezwaag9:48
3Jitze SietzemaLangezwaag10:03
VROUW, 2KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
3Jenna SietzemaLangezwaag10:07
4Amara TiggelmanLangezwaag11:51
5Ankie SietzemaLangezwaag11:53
6Jinte de BoerLangezwaag12:01
MSEN, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
5Jorne HijlkemaLangezwaag21:14
8Timo WeverLangezwaag24:32
14Thomas KloostermanLangezwaag27:55
15Jelco van der TuinLangezwaag27:55
16Luca FidalgoLangezwaag28:04
M40, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
3Jan oordLangezwaag24:39
M50, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
8Henk BosLangezwaag36:05
VSEN, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
23Sietske BlokLangezwaag33:58
24Wendy BosLangezwaag34:48
28Jackelien BosLangezwaag40:45
V55, 5KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
6dinie bronkhorstlangezwaag37:32
7Pietsje van der SpoelLangezwaag38:09
MSEN, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
12Niels de VriesLangezwaag45:46
19Leroy de JagerLangezwaag51:40
M40, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
11Klaas Oeds HuismanLangezwaag47:05
M50, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
15Aize DijksmaLangezwaag59:23
M60, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
2Pieter van DijkLangezwaag49:22
V45, 10KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
8Alida HaaijerLangezwaag59:23
15Sandra WeverLangezwaag1:12:38
M40, 16.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
2Carlos FidalgoLangezwaag1:08:11
M40, 21.1KM
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
7Eddie van der TuinLangezwaag1:32:18
8Karim PastoorLangezwaag1:34:09
17Nelis TangLangezwaag1:49:16

421 Deelnemers 31ste Acht van Langezwaag

Onder bijna een lente zonnetje gingen maar liefst 421 lopers van start over de diverse afstanden van de 31e editie van de Acht van Langezwaag.

Klik hier voor het mooie foto album van Hans Harmelink op de kruising Hegedyk – Tsjerkeleane.

Uitslagen staan op de site van SV Friesland. Later zullen deze ook op deze site geplaatst worden. De organisatie bedankt de lopers maar ook de vele vrijwilligers die deze editie mogelijk hebben gemaakt!

Gezocht: Vrijwilligers

OPROEP:
Vrijwilligers gezocht voor de organisatie van de Acht van Langezwaag.
Waar hebben we jullie voor nodig:

  • Actief meehelpen met de organisatie, zoals vrijwilligers bellen,
    uitzetten parcours, aanvraag vergunning e.d.
  • Vrijwilliger zijn op dag zelf: bijv. als verkeersregelaar of verzorging

Er zijn 3 personen actief bezig met het organiseren van de Acht van Langezwaag en dat is te weinig.

Voor info kun je bellen met Geertje van der Bij, tel: 0513 689053 of
06 82071209.

2018 Langezwaag

21.1 km.
33Marieke ZandvlietLangezwaag1.41.58
16.1 km.
15Carlos FidalgoLangezwaag1.08.12
20Eddie v.d.TuinLangezwaag1.11.53
43Karim PastoorLangezwaag1.20.39
66Coby de JongLangezwaag1.28.14
10 km.
32Klaas Oeds HuismanLangezwaag46.39
33Lisa GlazemaLangezwaag46.44
34Abe GlazemaLangezwaag46.50
38Wietse v.d.EndeLangezwaag47.54
45Niels de VriesLangezwaag49.40
49Robin PrykeLangezwaag51.13
65Aize DijksmaLangezwaag54.26
104Alida HaaijerLangezwaag1.03.31
115Louise CalisLangezwaag1.09.32
5 KM.
12Jan OordLangezwaag24.19
21Rienk v.d.MeerLangezwaag28.19
27Jelco v.d.TuinLangezwaag29.04
28Thomas KloostermanLangezwaag29.05
35Bareld v.d.MeerLangezwaag30.25
42Jetty HaaijerLangezwaag31.48
43Sonja GroenLangezwaag31.49
46Jantine RozenbergLangezwaag33.51
52Pietsje v.d.SpoelLangezwaag36.17
53Dinie BronkhorstLangezwaag36.17
55Wendy BosLangezwaag37.12
2 km.
2Mats eekhofLangezwaag10.06
3Jelte EppingaLangezwaag10.26
4Tieme HuismanLangezwaag10.43
6Amara TiggelmanLangezwaag11.17
7Jarno v.d.MeerLangezwaag11.19

2018 Totaal

21.1 km.
1Riekele KobesHeerenveen1.12.21
2Rob VijverHichtum1.15.49
3Jan Albert VeenemaSneek1.21.19
4Rene BruinsmaTynje1.24.06
5Andreas WierdaSt.-Johannesga1.25.23
6Sieds WiersmaDrachten1.26.52
7Pieter Jan KooiLoppersum1.27.13
8Johannes v.RaalteDearsum1.28.00
9Vincent RadewaltZwolle1.28.27
10Harry DommerholtNijverdal1.28.53
11Rick v.GerwenDe Knipe1.29.12
12Richard v.d.WalLeeuwarden1.29.57
13Wouter den DekkerHeerenveen1.29.59
14Albert v.d.ZielBerltsum1.29.59
15Ytsen de BoerSteenwijk1.32.19
16Daan v.d.GeestStiens1.33.00
17Jasper KeizerSt.-Annaparochie1.33.27
18Hayov.d.VeldeHeerenveen1.34.32
19Wouter v.d.MeerLeeuwarden1.35.12
20Hans VersteegWolvega1.35.15
21Henk RuiterSneek1.35.17
22Tom BestWolvega1.35.34
23Simon SpeelmanSneek1.36.58
24Arjan KreuzeAssen1.37.35
25Lammert WoltersDrachten1.40.06
26Mark JansenHeerenveen1.40.31
27Rink de VriesBurgum1.40.48
28Tonnie SchokkerDe Blesse1.40.54
29Bart v.d.VeenZwagerbosch1.40.59
30Luuk KruizingaAduard1.41.45
31Willem BiemoltUtrecht1.41.47
32Erika BroekemaHoogkerk1.41.58
33Marieke ZandvlietLangezwaag1.41.58
34Marijke WestraLeeuwarden1.42.34
35Paul PultrumLuxwoude1.43.19
36Murk PostmaOudehaske1.43.37
37Frans HaitsmaLeeuwarden1.44.25
38Lieuwe v.d.BergRoden1.45.01
39Andries TolmanOldeholtpade1.45.26
40Rudy MiedemaHeerenveen1.45.52
41Menno BakkerFraneker1.46.06
42Aise BoumaKimswert1.46.28
43Niels BlaauwLeeuwarden1.48.31
44Inge v.SchaickLeeuwarden1.48.31
45Marcel KuinOlterterp1.48.54
46Gert TeunissenRijssen1.49.19
47Jappie WalstraTynje1.49.31
48Bernard WilkensUreterp1.49.43
49Johan BeintemaLeeuwarden1.50.58
50Peter FaberLeeuwarden1.51.02
51Remco PuisterOranjewoud1.51.15
52Martijn OttenHeerenveen1.51.15
53Johan v.NoordenburgJubbega1.51.19
54Jackny v.DierenMeppel1.51.19
55Siem VenemaDe Knipe1.52.51
56Dirk HoekstraFrieschepalen1.53.54
57Yde HaarsmaSnits1.54.07
58Eelco de GrootAssen1.56.18
59Els ter SchureBeetsterzwaag1.56.19
60Berber de RoosGroningen1.56.24
61Alinda KielWolvega1.58.21
62Ina v.d.weideBurgwerd1.58.27
63Herman v.d.DonkGrootegast1.58.47
64Leo v.d.MeerHarkema1.58.56
65Karst AnemaStiens2.01.15
66Reinder TelSurhuizum2.06.22
67Durk v.TuinenWorkum2.10.01
68Pieter CremerGorredijk2.10.44
69Anke PetersonLeeuwarden2.12.55
70Bonne de HaanTwijzelerheide2.12.55
71Ienskje v.d.WegOuwsterhaule2.16.53
72Meine HoitsmaKollumvrijwillig
73Marcel BomasLeeuwardenvrijwillig
74Rink PostAppelschavrijwillig
16.1 km.
1Jan Sytze JonkerHemrik55.44
2Folkert VisserBurgum1.01.24
3Marco LeeverinkBolsward1.02.29
4Roelof de RoosLeeuwarden1.03.39
5Dorus WolthekkerNietap1.04.16
6Marjan AndringaMarrum1.05.03
7Willem de HaanGaryp1.05.46
8Klaas KroeseScharnegoutum1.05.48
9Ate BijlsmaGaryp1.06.13
10Harmen JorritsmaJore1.07.14
11Sandra SikkemaDrachten1.07.21
12Stefan v.d.WalDrachten1.07.47
13Teade RispensHeerenveen1.07.53
14Theo GroenendijkRavenswoud1.08.00
15Carlos FidalgoLangezwaag1.08.12
16Siem HiemstraAppelscha1.08.22
17Rik de GrootLemmer1.08.51
18Willem KoetHeerenveen1.10.52
19Harold BrouwerHeerenveen1.11.34
20Eddie v.d.TuinLangezwaag1.11.53
21Jaap VinkBitgum1.12.01
22Ilse JepkemaGorredijk1.12.46
23Ilya GrootRoden1.13.35
24Joop v.GinkelBroeksterwoude1.14.16
25Melchior RamHarlingen1.14.49
26Lammert v.d.VeenHemrik1.14.52
27Marcel PruijtZuidlaren1.15.03
28Jan v.d.werfOentsjerk1.15.25
29Klaas Willem ZwaagstraSneek1.15.25
30Klaas HoekstraHeerenveen1.15.37
31Piet SteefkerkBoelenslaan1.15.48
32Johannes MeijerDe Knipe1.16.04
33Wim AmmeraalLeens1.16.08
34Dick MetselaarMeppel1.16.27
35Wilma van GalenWolvega1.16.53
36Henk SijbrandaUreterp1.17.31
37Brenda de JongDrachten1.17.36
38Eddy GrootemaatGorredijk1.18.20
39Sjouke OttenGorredijk1.18.44
40Edwin BoevéMildam1.19.06
41Jos BruinSt.-Nicolaasga1.20.25
42Klaas Jan HuizingLeeuwarden1.20.25
43Karim PastoorLangezwaag1.20.39
44Henk PopkenAppelscha1.20.56
45Martin NoppertSt.-Johannesga1.21.27
46Wolter Jan FonkBontebok1.21.49
47Jan DijkstraStiens1.22.12
48Eddie SchippperDrachten1.22.23
49Erik v.d.PolOpeinde1.22.43
50Tjeerd VisserFraneker1.22.45
51Hans de WeerdDrachten1.22.49
52Jaap DijkstraFraneker1.23.28
53Nanne HeidaMildam1.23.33
54Pieter v.DijkOudeschoot1.23.43
55Wieger v.KeulenLeeuwarden1.24.06
56Sint SmedingLeeuwarden1.24.27
57Harm de BoerHeerenveen1.25.30
58Louis BakkerLeeuwarden1.26.05
59Sjirry BeyaardSt.-Nicolaasga1.26.12
60Wiebe de VriesAppelscha1.26.29
61Adrie HartholtAppelscha1.26.29
62Robert ZijlstraBoelenslaan1.26.54
63Johan FeenstraSneek1.27.18
64Sjoerd HoltropLeeuwarden1.27.58
65Mink v.d.WegSt.-Nicolaasga1.28.02
66Coby de JongLangezwaag1.28.14
67Jeen BruinsmaKatlijk1.28.28
68Willeke StelHeerenveen1.28.44
69Bea DijkstraStiens1.28.55
70Klaas HalmaGaast1.29.28
71Lieuwe DijkstraAppelscha1.30.17
72Duco ZijlstraLekkum1.30.17
73Winanda DijkstraDrachten1.30.17
74Frank DerkstalHeerenveen1.30.23
75Marja v.d.Werf-ZoerJoure1.31.09
76Roelof DijkstraStiens1.31.14
77Betty v.d.LaanJoure1.31.47
78Bouke FennemaBritsum1.34.32
79Marleen TrompDrachten1.35.19
80Inge HelderDe Knipe1.35.20
81Linda PeereboomAmsterdam1.35.49
82Klaas PeereboomHeerenveen1.35.49
83Tjitske KooistraLelystad1.36.58
84Henk KooistraLelystad1.37.09
85Derrien GerbensHeerenveen1.37.14
86Wiebren CouperusRottum1.37.48
87Willy de JongLeeuwarden1.38.24
88Leo VersteegFraneker1.41.55
89Ina VeenstraSt.-Nicolaasga1.45.57
90Gerard HoubeinFraneker1.47.50
91Teun v.d.MeijTzum1.53.52
92Jeffrey PoortGorredijk1.55.02
93Hans HelderDe Knipe2.00.05
10 km.
1Ynte LemstraLemmer35.09
2Geale Simon PostmaKollum36.26
3Gerrit PijpkerBakkeveen36.46
4Johan HoogeveenBoornburgum37.41
5Marco MassinkHaren37.58
6Jetze ReijengaGorredijk38.19
7Sytse BosmaLippenhuizen38.44
8Michiel HornstraLuxwoude38.46
9Mark LandmanWillemsoord40.53
10Sid OverdijkBuitenpost40.55
11Anne OenemaDe Blesse41.01
12Rik RusschenHeerenveen41.03
13Onno HiemstraAppelscha42.01
14Jan Anne PostmaZwagerbosch42.07
15Nienke WoldaWolvega42.11
16Richard TouberStiens42.15
17Roelof v.MarrumDrachten42.25
18Wilco BergaTerwispel42.38
19Kevin de KroonGorredijk43.13
20Jan Douwe ZuidemaDamwâld43.20
21Tieme JogsmaHeerenveen43.42
22Jikke v.d.BergNijbeets44.05
23Jan UiterwijkMildam44.36
24Wilgert KampNijverdal44.53
25Hendrie v.d.WerfBolsward45.08
26Chris DraijerOudega45.08
27Bert bij de LeijGorredijk45.13
28Simone BinnemaEenrum45.32
29Wijtse BeetstraDrachten45.33
30Harm VeenstraGorredijk45.53
31Sijtse JansmaHarlingen46.16
32Klaas Oeds HuismanLangezwaag46.39
33Lisa GlazemaLangezwaag46.44
34Abe GlazemaLangezwaag46.50
35Ferdinand SterkenburghOldeholtpade47.07
36Cor v.SluisFraneker47.29
37Jildert VisserAssen47.49
38Wietse v.d.EndeLangezwaag47.54
39Diana v.SchijndelSteenwijk48.13
40Evert DuipmansGorredijk48.15
41Jan RinzemaHeerenveen48.19
42Hendrik OosterhoffHeerenveen48.29
43Miriam BrandsmaSneek48.53
44Pieter de JongJubbega49.05
45Niels de VriesLangezwaag49.40
46RiaLeeverinkBolsward49.47
47Domien MulderJoure49.52
48Ludo RinzemaHeerenveen50.26
49Robin PrykeLangezwaag51.13
50Freddy VenemaWergea51.27
51otto de BoerLeeuwarden51.39
52Sjouke TouberStiens51.39
53Keimpe JagerDronrijp51.39
54Sicco RingiaGorredijk51.39
55Henk de VriesTerwispel51.57
56Hans NagtegaalGrou52.07
57Wytske ValkemaJoure52.23
58Sonja v.d.BergNoordwijk52.24
59Grietus VeenstraSteenwijkerwold52.39
60Henk BerendsAssen52.54
61Saakje RegnerusBroeksterwoude53.08
62Kerst jonkmanOudehorne53.11
63Sippie RoukemaRotstergaast53.15
64Piet KerstholtGroningen54.14
65Aize DijksmaLangezwaag54.26
66Jacob DijkstraBitgummole54.25
67Wiebren SpiekerDe Knipe54.30
68Bertus JaarsmaHeerenveen54.57
69Jan MiedemaJoure55.09
70Robert PrinsDe Westereen55.25
71Fedde BeijertUreterp55.26
72Bram MolenaarDe Knipe56.10
73Gerben BrouwerSnits56.26
74Jaap SikkemaJubbega56.29
75Johan ZwerverGoutum56.31
76Sietse SietsmaHeerenveen56.39
77Jitske OenemaOudeschoot56.42
78Joan HiddengaWolvega57.10
79Wim HaarsmaHeerenveen57.15
80Wolter zuidHeerenveen57.15
81Kees KootstraLippenhuizen57.45
82Gerard DonkerTjalleberd57.49
83Evelien MandemakerNieuweherne58.21
84Boukje EfdéJirnsum58.23
85Bert HaarsmaHeerenveen58.59
86Arnold de WolffHeerenveen58.59
87Sarina JannesLeeuwarden59.41
88Anneke RegnerusMarrum59.41
89Edsel SambroHeerenveen1.00.03
90Aad v.d.BurgEasterlittens1.00.03
91Marieke de VriesWoudsend1.00.14
92Wietske KorenstraKoudum1.00.14
93Minke OordJoure1.00.27
94Jan PanhuisLeeuwarden1.01.12
95Henny HoekstraRottevalle1.01.16
96Johan ZijlstraLeeuwarden1.01.25
97Rinze KootstraHarlingen1.01.49
98Inge KoolsLeeuwarden1.01.53
99Karin de VriesHeerenveen1.02.16
100Aafke Keizer-ZijlstraSt.-Annaparochie1.02.32
101Wybrand de GrootVeenwouden1.02.44
102Jolanda NijenhuisSt.-Annaparochie1.02.44
103Thijs de JongLippenhuizen1.02.47
104Alid HaaijerLangezwaag1.03.31
105Helena terpstraGorredijk1.03.46
106Tessa SmedingLeeuwarden1.04.45
107Foeke IdzingaDe Wilgen1.04.52
108Fred v.elterenLeeuwarden1.05.00
109Edith SlagerWolvega1.05.32
110Anneke SijtsmaGoutum1.05.45
111Tineke KleiDe Knipe1.06.04
112Willem de VriesRinsumageest1.06.58
113Gerke VeenstraDamwâld1.06.58
114Patricia VosGorredijk1.09.32
115Louise CalisLangezwaag1.09.32
116Masja de BoerOudeschoot1.09.41
117Piety BleekerGorredijk1.09.41
118Hilda MeijerhofAppingedam1.09.50
119Patrick DijkhuizenSneek1.11.33
120Sietske v.d.BijJirnsum1.11.33
121Cora v.d.DonkGrootegast1.14.26
122Marrit de VriesDrachten1.16.44
123Lies de Vries-GroenBroeksterwoude1.17.23
124Mattie de BoerAppelscha1.17.23
125Reinder SinnemaLeeuwarden1.17.23
126Jippe BokmaLeeuwarden1.17.23
127Herman HoekstraGoutum-Sud1.17.23
128Thijs HofstraWijtgaardvrijwillig
129Martine SijtsmaMantgumvrijwillig
130Theo RuniaLeeuwardenvrijwillig
5 KM.
1Martijn ToeringTjalleberd19.24
1Cornelis ZijlstraFraneker19.42
2Henk VeenstraGorredijk19.48
3Timo SchraaSt.-Anna19.57
4Marthijs PultrumLuxwoude20.02
5Tom BoddeSlochteren20.52
6Renske de VriesSneek21.27
7Jolien BandstraSt.-Anna21.56
8André KerbofGorredijk22.05
9Louwrens TolmanLippenhuizen22.17
10Martin TalstraBeetgum23.46
11Rinze v.d.BrugGorredijk24.16
12Jan OordLangezwaag24.19
13Adrie HoksJoure24.32
14Evert RodenhuisLeeuwarden24.37
15Dora MohrEssen (D)24.54
16Tjibbe BosmaLippenhuizen26.07
17Jaap BrandenburgTjalleberd26.51
18Jolanda SmedingaDe Knipe26.53
19Geeske HibmaJonkerslân27.10
20Elizabeth BeukensSneek27.10
21Rienk v.d.MeerLangezwaag28.19
22Karin SijbrandaHommerts28.56
23Auke jongsmaHeerenveen28.57
24Bjorne JongsmaHeerenveen28.59
25Monique TjeerdemaHeerenveen29.00
26Folkert v.d.VeenBurgum29.02
27Jelco v.d.TuinLangezwaag29.04
28Thomas KloostermanLangezwaag29.05
29Dirkje BoumaDe Knipe29.06
30Klaas SijbrandaHommerts29.37
31Adri SluisMildam29.39
32Feinette BrouwerGorredijk29.43
33Kasper LubbersLeeuwarden29.50
34Anneke v.d.ZwaagLeeuwarden29.50
35Bareld v.d.MeerLangezwaag30.25
36Lianca DijkstraSneek30.45
37Sanne KnolHemrik30.48
38Henk BoorsmaGorredijk30.48
39Fenke RondJubbega30.48
40Gerard BosBontebok31.08
41Nanda KnippingGorredijk31.30
42Jetty HaaijerLangezwaag31.48
43Sonja GroenLangezwaag31.49
44Judy BakkerGorredijk32.56
45Karlijn KerbofGorredijk33.21
46Jantine RozenbergLangezwaag33.51
47Niela v.d.BijNoordwolde34.30
48Wia SiebengaBontebok35.08
49Anneloes RotteveelBontebok35.08
50Anja JongsmaOudehorne35.16
51Lisette Kooistra 3 hondenHarlingen35.31
52Pietsje v.d.SpoelLangezwaag36.17
53Dinie BronkhorstLangezwaag36.17
54Meindert RoosjenLeeuwarden37.00
55Wendy BosLangezwaag37.12
56Klaas DuitsSneek37.24
57Jan v.d.HoekSt.Anna56.24
58Theo RuniaLeeuwardenvrijwillig
59Pieter v.d.BijJirnsumvrijwillig
2 km.
1Maxwell BayerHuizen7.39
2Mats eekhofLangezwaag10.06
3Jelte EppingaLangezwaag10.26
4Tieme HuismanLangezwaag10.43
5Hylke TassehayofJonkerslân11.05
6Amara TiggelmanLangezwaag11.17
7Jarno v.d.MeerLangezwaag11.19
8Luuk JongsmaHeerenveen11.18
9Ytsen TassebayofJonkerslân12.05

30e Acht van Langezwaag groot succes met 360 deelnemers aan de start

In een zonovergoten Langezwaag ging afgelopen zaterdag de 30e Acht van Langezwaag van start.
De deelnemers konden kiezen uit diverse afstanden, namelijk de 5, 10, 16 en 21 km. Tevens was er een kidsrun van 2 km. Het parcours van de 16 en 21 km ging gedeeltelijk door de bossen van Oranjewoud. De Acht van Langezwaag wordt georganiseerd door SV Langezwaag en SV Friesland.
De routes waren uitgezet met duidelijk leesbare borden. De vele vrijwilligers zorgden ervoor, dat deze Acht van Langezwaag ook weer een succes werd.
Om 11.00 uur gaf Catrinus Merkuur uit Langezwaag het startschot voor de 16 en 21 km. Daarna volgden de andere afstanden.
Riekele Kobes won de halve marathon. Deze SV Frieslandtopper woont sinds kort in Heerenveen en wint de laatste tijd heel veel eerste prijzen. Die waren er nu niet te winnen, want men loopt in Langezwaag voor de eer. Daarom is het fijn dat de Friese toplopers hier ook aan de start staan. De organisatie kan terug zien op een geslaagde 30e editie van de Acht van langezwaag.
We willen onze sponsoren bedanken voor het beschikbaar stellen van hun materialen, het maken van spandoeken, het drukken van affiches en een bijdrage in de kosten. Dit zijn Krekt en Dijksma, bouwbedrijf H. de Jong, Van der Werff logitics, Graphic Minds, Lammert Postma en de Rabobank Zuidoost Friesland. Alle vrijwilligers:tige tank. Zonder jullie geen Acht van langezwaag.

UITSLAGEN

21.1 KM: 1e Riekele Kobes Heerenveen 1.12.21 2e Rob Vijver Hichtum 1.15.49  3e Jan Albert Veenema Sneek 1.21.19 4e René Bruinsma  Tynje 1.24.06 5e Andreas Wierda Sint Johannesga 1.25.23 Vrouwen: 1e Erika Broekema Hoogkerk 1.41.58 2e Marieke Zandvliet Langezwaag 1.41.58 3e Marijke Westra Leeuwarden 1.42.34 4e Inge v.Schaick Leeuwarden 1.48.31 5e Els ter Schure Beetstrerzwaag 1.56.19

16.1 KM: 1e Jan Sytze Jonker Hemrik 55.44  2e Folkert Visser Burgum 1.01.24 3e Marco Leeverink Bolsward 1.02.29  4e Roelof de Roos Leeuwarden 1.03.39  5e Dorus Wolthekker Nietap 1.04.16 Vrouwen: 1e Marjan Andringa Marrum 1.05.03  2e Sandra Sikkema Drachten 1.07.21  3e Ilse Jepkema Gorredijk 1.12.46 4e Wilma v.Galen Wolvega 1.16.53 5e Brenda de Jong Drachten 1.17.36

10 KM: 1e Ynte Lemstra Lemmer 35.09  2e Geale Simon Postma Kollum 36.26  3e Gerrit Pijpker Bakkeveen 36.46 4e Johan Hoogeveen Boornbergum 37.41 5e Marco Massink Haren 37.58 Vrouwen: 1e Nienke Wolda Wolvega 42.11 2e Jikke v.d.Berg Nijbeets 44.05  3e Simone Binnema Eenrum 45.32  4e Lisa Glazema Langezwaag 46.44 5e Diana v.Schijndel Steenwijk 48.13

5 KM:  1e Martijn Toering Tjalleberd 19.24 2e Cornelis Zijlstra Franeker 19.42  3e Henk Veenstra Gorredijk 19.48 4e Timo Schraa St.-Anne 19.57  5e Marthijs Pultrum Luxwoude 20.02 Vrouwen: 1e Renske de Vries  Sneek 21.27  2e Jolien Bandstra St.-Anna 21.56  3e Dora Mohr Essen(D) 24.54 4e Jolanda Smedinga De Knipe 26.53 5e Geeske Hibma Jonkerslân 27.10

2 KM: 1e Maxwell Bayer Huizen 7.39  2e Mats Eekhof Langezwaag 10.06 3e Jelte Eppinga Langezwaag 10.26 4e Tieme Huisman Langezwaag 10.43 5e Hylke Tassebajof Jonkerslân 11.05 Vrouwen: 1e Amara Tiggelman Langezwaag 11.17

30e Editie Acht van Langezwaag op 17 februari 2018

In 2018 staat al weer de dertigste editie van de Acht van Langezwaag op het programma. Op zaterdag 17 februari kan er weer om 11 uur ‘s ochtends gestart worden op het Paradys in Langezwaag. Noteer de datum maar vast in de agenda!

Deze loop wordt mede mogelijk gemaakt door:

  • Rabobank Heerenveen Zuid oost Friesland
  • Krekt en Dijksma
  •   Bouwbedrijf de Jong
  •   Graphic Minds